Українські громади солідарні з учасниками Євромайдану

Слова підтримки і заклики стояти до перемоги від українців з різних куточків світу зачитав вчора перед учасниками акції протесту на Майдані Незалежності Генеральний Секретар СКУ, Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Стефан Романів.

«Тримайтеся, брати, Вам Бог помагає, за Вами правда, за Вами сила і воля, і сестри-українки Швеції з Вами!», – закликає Союз Українок Скандинавії.

«Ми, українці Іспанії, з Вами, дорогі українці, дорога українська молоде, ми робимо свої євромайдани, наприклад, в Мадриді», – передають своє вітання українські організації Іспанії.

«Підтримаємо Україну та її європейське майбутнє! Влада в Україні має прийняти до уваги волю українського народу. Виходимо всі на площі, майдани своїх країн в Європі 28 листопада! Підтримуємо Європейській вибір українського народу», – Європейський Конгрес Українців.

«Союз Українських Організацій Австралії та українська громада Австралії єднається з Євромайданом! Ми з Вами, любимо і шануємо Вас! Нехай Бог помагає! Слава Україні!», – пише до учасників акції протесту Українська Громада Вікторії (Австралія).

Загалом було передано 50 вітань від українських організацій з понад 20 країн світу.

«В єдності наша сила, українці в Україні, Європі і світі прагнуть одного: аби Україна відстояла своє право на європейське майбутнє, аби ми отримали довгоочікувану асоціацію з ЄС. Ми разом, і разом досягнемо перемоги!», – підсумував Стефан Романів.

Українська Інформаційна Служба

Published on 28 November 2013