Відмова від європейського курсу – зрада України

Відмова вищого керівництва України від Асоціації з Євросоюзом ставить під загрозу перспективу народовладдя та гідного цивілізованого майбутнього нашої нації. Більше того – цей крок становить небезпеку державному суверенітету України і межує з державною зрадою, адже може призвести до інтеграції в Євразійський союз, що є новітньою формою тоталітарної московської імперії. Ми глибоко обурені московським шантажем та погрозами, політичними спекуляціями і закулісними торгами антинародного режиму та відвертою брехнею протягом останніх місяців.

Орієнтація на Європу та традиційні цінності – для нашого суспільства сьогодні іншої альтернативи немає.

В нас зараз крадуть наше майбутнє, не прислухаючись до волі народу і кулуарно вирішуючи за нас.

НАШІ ВИМОГИ:

1. Ситуація має бути виправлена до Вільнюського саміту. Всі необхідні умови для підписання Угоди мають бути виконані. Своєю масовою позицією ми маємо продемонструвати Європі наміри українського народу. Угода має бути підписана.

2. Уряд Азарова має піти у відставку.

3. Якщо цього зроблено не буде, ми маємо вимагати дострокових виборів президента та парламенту.

Організація Українських Націоналістів закликає народ вийти на вулиці і захистити цивілізаційний вибір України, здобути собі право жити в європейській країні і не допустити повернення у тоталітарне безперспективне минуле, яке уособлює собою Митний Союз.

Маємо вибороти цей шанс, шанс отримати асоціацію з ЄС, бо наступний може випасти дуже нескоро.

Закликаємо українців масово вийти на вулиці Києва, своїх міст і одностайно підтримати загальнонаціональну акцію на підтримку євроінтеграційного курсу України.

Українська влада, уряд і особисто Віктор Янукович несуть пряму відповідальність за результати саміту Східного партнерства.

Провід ОУН (б)

Published on 22 November 2013