Запорізька молодь написала послання нащадкам

18 листопада в рамках роботи Громадського комітету із вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 р. в Запоріжжі пройшла акція «Послання пам'яті».

З 11.00 до 12.00 на пл. Радянський було розміщено банерне полотно, на якому кожен міг написати звернення до українців, які вшановуватимуть 100-ті роковини Голодомору у 2033 році — звернення у майбутнє. Загалом у заході взяло участь більше півсотні студентів запорізьких ВНЗ.

Це полотно 23 листопада буде доставлене у Київ на акцію біля Меморіалу та об'єднане з полотнами з інших регіонів. Після цього усі звернення будуть надруковані у окремому томі Національної книги пам'яті (книги по кожній з областей, в яких виписані усі відомі історикам жертви Голодомору 1932-1933 років).

«Пам`ятати правдиву історію — це будувати майбутнє держави на фундаменті, що ніколи не зазнає руйнування. Бо саме зі страшних трагедій минулого, як і з великих перемог, і формується найвища організована спільнота — нація. У наших спільних переживаннях, стражданнях, надіях і мріях ми стаємо єдиним організмом, що прагне великої мети: жити у справедливій заможній Україні. І не допустити помилок минулого», — зазначив голова обласної організації «Українська Справа» Ігор Артюшенко.

Організація висловлює подяку запорізьким осередкам молодіжних організацій «Батьківщина молода» та Спілка Української Молоді за сприяння в організації та проведенні заходу.

Прес-служба ГО «Українська Справа»

Published on 19 November 2013