Відбулося засідання Центрального Проводу Молодіжного Конгресу

Цими вихідними у Києві пройшло розширене засідання Центрального Проводу та Ради Честі Молодіжного Націоналістичного Конгресу. На нього було запрошено активістів організації з усіх міст, не залежно від статусу. Вирішальним у відборі учасників став фактор ініціативності та активності долучення до роботи МНК.

Понад 30 учасників протягом 26 та 27 жовтня підбивали підсумки проведеної роботи за третій квартал (липень, серпень і вересень). Заслухавши звіти з діяльності регіональних осередків, проаналізувавши їх, перейшли до нагальних питань, зокрема проведено аналіз всеукраїнської кампанії “Присяга воїна УПА”, що відбулася в багатьох містах України у форматі виголошення публічної клятви на вірність Батьківщині. Інша кампанія, “Петиція до ФІФА та ФАРЄ”, що виникла через включення футбольною організацією символіки ОУН-УПА до переліку дискримінаційних, була визнана МНКівцями як найвдаліша за останній час інформаційна дія.

“За два дні було зібрано більше 10 тисяч підписів під онлайн-петицією. У результаті вимоги громадськості були задоволені: символіка ОУН-УПА вже не визначається як дискримінаційна”, зазначила Міла Редько, яка зініціювала збір підписів.

Окрім цього,за осінній сезон відбулося два всеукраїнські табори: “Повстанська Ватра” та “Руса Коса ім. Олени Степанів”. Обидва заходи були детально проаналізовані, щоб у подальшому, приймаючи до уваги недоліки та зауваження, зробити їх якіснішими. Окрім цього, на засіданні обговорили діяльність Інформцентру та вишкільно-кадрову роботу, результатом проведення якої стало прийняття двох осіб у дійсні члени МНК.

“Сьогодні до нашої організації приєдналися дві дівчини, які вже давно фактично є дійсними членами, а тепер вони формально виконали всі вимоги”, вручаючи нашивки та значки членства, привітав дівчат голова МНК Сергій Кузан.

На засідання були запрошені представники громадських рухів, які висвітлювали проекти, до яких долучатиметься МНК. Так, Андрій Левус підбивав підсумки акції “Євронаступ”, що відбулася 2 вересня і розповів про суть кампанії, спрямованої на протидію об’єднання України з Митним Союзом. Журналіст і громадський діяч Сергій Пархоменко презентував проект “Свій до свого по своє”, закликаючи підтримати націоналістичні видання та ЗМІ.

На завершення члени засідання розробили концепцію діяльності організації на наступні три місяці. 

Інформцентр МНК

Published on 28 October 2013