«Джура» не тільки вчить, а мобілізує і згуртовує

Всеукраїнський збір активістів гри «Джура», що пройшов цього літа в Дубні, засвідчив не лише здатність навчати учнів через гру, але став мобілізаційним  та об’єднавчим чинником для  українців в органах державної влади Рівненщини і громадськості не байдужої до стану національно-патріотичного виховання в Україні.

Сумлінне ставлення благодійних фондів Олега Канівця «Добре серце» та Сергія Бондарчука «Нові традиції» дало поштовх для активізації української спільноти в Україні, і, зокрема, на Рівненщині та сприяло створенню чисельної групи прихильників гри «Джура» в області.

Підсумовуючи зроблене за минулий навчальний рік, представники Головного штабу гри Анатолій Грива, голова Ради козацьких отаманів, і Тарас Рондзістий, директор Центру Національного Відродження, завітали на передодні Свята Покрови до Рівного, де зустрілися з представниками освіти та Рівненської обласної організації ТСОУ. Організатори гри «Джура» привітали освітян області з Днем Українського козацтва і висловили начальнику  відділу загальної середньої та дошкільної освіти обласного управління освіти Сидоруку Святославу Миколайовичу та керівництву області подяку за сприяння у підготовці та організації Всеукраїнського збору активістів гри «Джура – 2013: Волинська Січ».

До того київська  делегація зустрілася в Рівненській обласній організації Товариства  сприяння обороні України з її головою Кошиним С.М. та помічником голови Рудикою В.Р. Подякувавши за  надані  нові пневматичні рушниці для  виконання  учасниками збору вправи за номінацією «Стрільба», Тарас Рондзістий запропонував продовжити співпрацю з поширення гри «Джура»  і надалі.  У відповідь С.Кошин висловив  готовність ініціювати зустріч у Києві  представників Головного штабу та ЦНВ з керівництвом центральних органів ТСО України з  метою підписання  відповідної угоди про співпрацю та налагодження зв’язків і співпраці на обласному та районному рівнях.

Зустрічі, які провели організатори гри «Джура», показали, що участь виконавчої влади, освітян і громадських організацій області, не є одноразовим внеском у справу національно-патріотичного виховання через сприяння дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»), а свідченням мобілізації та спільної дії  влади і громадського активу Рівненщини на довгу перспективу.

Прес-служба Головного штабу гри «Джура»

Published on 14 October 2013