«Джури» відзначили військових

В управлінні 13 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України відбулося нагородження військовослужбовців, які відзначилися під час підготовки та проведення Всеукраїнського збору  активістів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура 2013: Волинська  Січ».

Привітати людей у погонах завітали начальник Головного штабу гри «Джура», голова Ради козацьких отаманів України Анатолій Грива та директор Центру Національного Відродження Тарас Рондзістий. Вони вручили подяки та відзнаки гри «Джура».

-    Для нас надзвичайно важливо тримати зв'язок з армією та виховувати наших дітей на традиціях військових колективів Збройних Сил України, - зазначив директор Центру Національного Відродження Тарас Рондзістий. – Сьогодні, відзначаючи низку офіцерів, ми кажемо дякую їхнім командирам та підлеглим, які теж сприяли проведенню гри.

Військовослужбовці 13 армійського корпусу подякували представникам громадської організації за гідну оцінку свого вкладу у гру «Джура», та пообіцяли і в майбутньому сприяти військово-патріотичному вихованню молоді.

Нагадаємо, Всеукраїнський збір  активістів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура 2013: Волинська  Січ» тривав на Рівненщині з 9 до 17 липня. Він проводився активістами гри «Джура» за сприяння 13 армійського корпусу. Протягом десяти днів 220 дітей з 15 областей України вчилися козакувати, тримати в руках стрілецьку зброю, влучно стріляти, долати смугу перешкод та багато інших військових та життєво необхідних премудростей.

 Прес-служба Головного штабу гри «Джура»

Published on 14 October 2013