Дорогі Побратими – воїни Української Повстанської Армії, учасники національно-визвольної боротьби ОУН-УПА! Дорогий український народе!

Головна Булава Всеукраїнського Братства ОУН-УПА вітає Вас із 71-ю річницею створення УПА та святом Покрови.

14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці – свято для всіх людей, а особливо для українців, бо це і день створення Української Повстанської Армії. «Радуйся, Радосте Наша, покрий нас від усякого зла чесним Твоїм омофором» – співається на Богослужбах. Україна впродовж століть мала великих ворогів. То й не дивно, що наш народ шукав такої опіки, проти якої не може встояти жодна людська сила. А тією поміччю був якраз Покров Пречистої Діви Марії. Тому цей празник завжди був і є для нашого українського народу днем великого вияву любові і вдячності для Пресвятої Богородиці, днем її прослави, звеличення її Покрова й заступництва. Вона молила Бога про спасіння світу і Своїм омофором покривала і осіняла наших братів і сестер – бійців ОУН-УПА в національно-визвольній боротьбі.

Просимо в Господа ласки і благодаті, аби любов запанувала в душах українців, аби запалити вогонь тепла в закам’янілі серця. Святий Апостол Петро говорить: «Найперше майте щиру любов один до одного, бо любов покриває багато гріхів». (1 Петра 4:8)

Пом’янімо померлих героїв, вояків ОУН-УПА, які йшли на Голгофу боротьби, муки й смерть в ім’я Української Держави. Вони були мужніми, хоробрими, чесними, дисциплінованими і пильними. Борці за волю України не жаліли ні крові, ні життя і бились до останнього подиху.

Наше священне завдання продовжити справу наших побратимів за повне визволення. У спільній молитві нині просімо прозріння, миру, єдності і злагоди для всього українського народу. Хай постане держава національної перемоги і справедливості. Цій меті присвятімо своє життя під Покровом Божої Матері. Глибокої віри нам, що Україна позбудеться мороку минулих лихоліть і чистим серцем подивиться на свою історію і на своє майбутнє.

Вічна слава героям, що за Україну віддали своє життя!

Слава Україні!

За Головну Булаву Всеукраїнського Братства ОУН-УПА

                                                                                   Богдан Борович, голова

                                                                                   Марія Солодчук, секретар

Published on 14 October 2013