Гордимося звитягою наших Героїв!

14 жовтня – Свято Покрови – є однією з головних дат в календарі українця. Велике церковне свято, День Українського війська, День створення Української Повстанської Армії… Від цієї дати віє героїзмом та жертовністю, звитягою та гордістю за чин наших попередників.

Цей день став продовження славного чину запорозьких козаків, вояків армії УНР, чину, що прийняли на себе українські патріоти, які кинули виклик найжахливішим режимам в історії людства – сталінському СРСР і нацистській Німеччині. Від 14 жовтня ведеться історія найтривалішого партизанського руху, визвольної війни УПА, що постала з-під стягу Організації Українських Націоналістів.

В цей день кожен українець повинен згадати, що живе у своїй власній державі на своїй землі завдяки чину вояків Української Повстанської Армії, адже остаточне здобуття незалежності стало можливим лише завдяки зусиллям тих, хто пройшов горнило визвольних змагань і тих, хто перейняв цей досвід – вже в підпільній боротьбі, на еміграції, в радянських концтаборах… Маємо бути гідними їх жертви і зберегти Українську державу для себе і своїх дітей. Кожен день діяти на благо держави й нації, докладати до цього зусиль, ставати успішними в ім’я України, жити для неї – цього вимагає пам'ять наших героїчних попередників.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) щиро вітає всіх українців, весь Світ Український зі святами, бажає Божого благословення кожній родині, кожному українцеві, кожній гідній справі, яку він починає!

Ми закликаємо пам’ятати про тих, хто віддав всього себе за Україну, бажаємо кожному жити й творити заради Українського успіху та Українських перемог, які, певні, здобуватимуться постійно і наповнюватимуть нащадків гордістю за Україну та її народ!

Слава Україні!

Героям Слава!

Провід ОУН (б)

Published on 10 October 2013