НТШ в Західній Європі відбуло свої Збори

14 вересня відбулися ХX звичайні Загальні Збори Наукового Товариства ім. Т.Шевченка в Західній Європі з осідком у Франції. Учасники Зборів заслухали і обговорили звіти діяльності уступаючого голови Стефана Дуніковського за роки 2011-2012, секретаря Анни-Марії Довганюк і скарбника Михайла Бержерона, як також голови Контрольної Комісії д-р Ярослави Йосипишин. Про справу майна звітував заступник голови д-р Володимир Косик.

Після уділення абсолюторії уступаючій Управі Збори обрали нову Управу в складі: Голова – дійсний член д-р Володимир Косик; секретар – Анна-Марія Довганюк; скарбник – Михайло Бержерон; член Управи Стефан Дуніковський. Контрольну Комісію обрано в складі: д-р Ярослава Йосипишин – голова й Михайло Плішка – член.

Загальні Збори вшанували пам’ять покійного Владики Михаїла Гринчишина та прийняли нових членів НТШ в Західній Європі: Ак. НАНУ Богдана Данилишина й Михайла Плішку.

Новообрана Управа намагатиметься зберегти цінність Наукового осередку в Сарселі, переорганізувати членство й продовжувати працю на користь української науки, зокрема у Західній Європі, та розраховує на широку підтримку від НТШ в інших країнах.

Published on 23 September 2013