На День Незалежності Запоріжжя стало “жовто-блакитним”

23-24 серпня в Запоріжжі громадська організація "Українська Справа" провела патріотичну акцію "Лента за лентою", присвячену Дню Незалежності України.

Під час акції активістами організації було безкоштовно роздано мешканцям міста більше 3000 жовто-блакитних стрічок - “частинок українського прапора”.

Росповсюдження стрічок відбувалось в різних точках міста: на пр. Металургів, вул. Сталеварів та бульварі Шевченка. Тут ввечері в п’ятницю патріоти вітали містян зі святами, отримуючи навзаєм веселі усмішки та добрі побажання.

Приємно було усвідомлювати той факт, що переважна більшість запорожців з радістю переходили на спілкування українською мовою.

Росповсюдження стрічок було продовжено і в суботу вранці на бульварі Шевченка. А потім учасники акції долучилися до святкової ходи центральним проспектом міста, за гарною традицією розгорнувши десятиметровий Державний Прапор попереду колони.

Варто зазначити, що до проведення акції долучилася і мережа кав’ярень “Coffee life”, де в усіх 7 закладах Запоріжжя також роздавалися жовто-блакитні стрічки.

“Велика мета ніколи не досягається одразу. Тільки маленькими, але впертими і принциповими кроками можна досягнути успіху. Ми впевнені, що через подібні акції, як “Марші вишиванок”, “Лента за лентою” та їм подібними ми наповнимо Запоріжжя українським змістом та повернемо собі горду славу козацької столиці. З вільними та щасливими людьми, які знають ціну своєї свободи.” - зазначив Голова організації “Українська Справа” Ігор Артюшенко.

Організація “Українська Справа” висловлює щиру подяку тим людям та організаціям, без яких проведення акції було б неможливим:

1)Підприємству “Селена” та особисто Юрію Ружину за найбільш значну фінансову підтримку та безкоштовне виготовлення стрічок.

2) Приватним особам, завдяки яким вдалося зібрати 1 тисячу гривень на закупівлю частини необхідного матеріалу. Окремо, Роману П’ятигорцю за благодійну пожертву у 300 грн.

3) Організаціям “РУН” та “Патріот України” за допомогу в росповсюдженні стрічок.

Більше інформації у офіційних зустрічах у мережі: vk.com; facebook.com

Прес-служба ГПО «Українська Справа»

Published on 27 August 2013