Пам`яті друга

Тереновий Провід Організації Українських Націоналістів (б) в Америці ділиться сумною вісткою з членами Українських Державницьких Організацій та українською громадою про те, що 1 липня 2013 р. у Сомерсет, Нью Джерзі, США, відійшов у Вічність, народжений у Зарваниці, на 86-му році життя, бл. п. д-р. Іван Головінський, професор і продекан Педагогічного Факультету Ратґерського Університету в Нью Бронсвік.

Покійний належав до того покоління, яке давало ініціативу, творило, або відновлювало покинуту в часі війни працю і провадило її на скитальщині в Європі, а опісля на постійному побуті в США. Будучи студентом в австрійських високих школах, він був активним членом керівних органів Української Студентської Громади в Зальцбургу й опісля Інсбруку. Був Пластуном і в тому ж часі співзасновником відновлення СУМу в Австрії. В США, закінчуючи студії в університетах Філадельфії, Покійний був одним із співзасновників і керівним членом Спілки Української Молоді Америки, Товариства Української Студіюючої Молоді ім. Миколи Міхновського, Українського Академічного і Професійного Товариства ім. Міхновського, і довголітнім членом Референтури Культури й Науки при Тереновому Проводі ОУН (б).

Тлінні останки Покійного, після похоронних Богослужінь в УГКЦ Різдва Пресв. Богородиці, спочили на цвинтарі св. Андрія Первозванного в Бавнд Бруку , Нью Джерзі.

Хай американська земля буде Йому легкою і пам`ять про Нього вічною!

Засмученій Родині Покійного складаємо глибокі співчуття.

Тереновий Провід ОУН (б)

Published on 10 July 2013