Гідно і величаво проведено ХІV Здвиг Українців Австралії та відзначено 65-ліття поселення в Австралії

З великим успіхом та почуттям задоволення закінчився XIV Здвиг Українців Австралії, який відбувся в днях 7-9 червня  2013 в Сіднеї. Цим Здвигом відзначено 65-ліття поселення українців в Австралії.

Цікава та різноманітна програма, багато молоді, родин та старших членів спільноти, переповнені залі підчас 3-х днів , велике число учасників та гостей були показниками успішних днів українців в Aвстралії.

В програмі брали участь гості з України та Канади, представники та мистецькі колективи Західної Австралії, Вікторії, Квінсленду, НПВ, Канберри, Південної Австралії, Тасманії.

Понад 30 представників Федерального, Cтейтового урядів, міських рад та етнічих груп були свідками багатої мистецької програми в Ратушному будинку Сіднею.

Поздоровлення отримано від Прем’єр-міністра Австралії, Лідера Федеральної опозиції, Прем’єра НПВ, Міністра Закордонних Справ України, Світового Конгресу Українців та українців Луганська.

Висвітлення фільмів, виставки, майстерні, шкільна та дитяча програма, ватра, показові лекції, робочі групи, фільмовий фестиваль та інші зайняття наповнили триденну програму.

«Наш Здвиг проходив під гаслом «Шануймо минуле, скріплюймо майбутнє!» Тому віддаємо честь основоположникам, будівничим та працівникам в різних сферах цієї громади. Сьогодні застановляємося над нинішнім станом, працюємо, щоб завтра далі існувала ця здорова, сильна спільнота, яка далі буде втримувати цінні вартості – Віру та любов до Бога, служіння Україні та Австралії, бути активними та корисними, як особистості, як родини, як спільнота, як народ. A за те кожний мусить нести відповідальність», – сказав голова CУОA Cтефан Романів на відкритті Здвигу.

Управа CУОA дякує голові та членам Організаційного Комітету, всім гостям, учасникам та виконавцям.

Published on 11 June 2013