У Каневі вшанували засновника ОУН Євгена Коновальця

25 травня в Каневі відбулися заходи зі вшанування засновника Організації Українських Націоналістів, полковника Євгена Коновальця. Заходи розпочалися традиційним покладанням квітів до могили Тараса Шевченка на Чернечій горі й хвилиною мовчання та коротким мітингом-реквіємом поруч із Пам'ятним каменем на місці загибелі Героя України Олекси Гірника, що самоспалився на знак протесту проти русифікації й колоніальної політики Кремля в Україні.

Учасники вшанувань також відвідали учнівську конференцію "Євген Коновалець – державотворець", що відбулася в одній зі шкіл Канева.

Після конференції відбувся круглий стіл у Канівській філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту на тему координації дій у націоналістичному русі. Участь у ньому взяли представники Всеукраїнського об'єднання "Свобода", Організації Українських Націоналістів (бандерівської та мельниківської), КУНу, Комітету захисту політв'язнів, зокрема, Юрій Ботнар, Юрій Гамалій, Богдан Червак, Олександр Скорина, Віктор Рог, Степан Брацюнь та Микола Коханівський. Учасники змогли обмінятися думками щодо координування діяльності громадських та політичних націоналістичних організацій, як того вимагає час.

Published on 27 May 2013