ВЕСЕЛИХ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ!

Простивши все, відкинувши зневіру,

Кріпімо прадідівську віру

І воскресаймо разом із Христом.

Вельмишановні Друзі!

У цей благословенний день щиро вітаємо Вас зі святом Світлого Христового Воскресіння!

Український народ сьогодні переживає непрості часи. Економічні й політичні негаразди призвели до того, що багато хто зневірився у справедливості, озлобився, палає жадобою помсти. Багато хто замкнувся в собі, став байдужим до інших.

Втрачена свобода, змарновані надії, трагічна безвихідь… Ось до чого може призвести людину та суспільство втрата вірності у Христі Воскреслому. Пам’ятаймо, що свобода не може існувати у суспільстві невільників. Однак невільництво починається не зі зовнішнього завоювання. Невільництво завжди починається зі внутрішньої поразки, з готовності здатися у полон злу та несвободі заради збереження добробуту або зручних обставин життя.

Мінливість нашого буття може нас налякати і знеохотити. Однак щорічне святкування Христового воскресіння нагадує нам, що на противагу нестабільності подій нашого земного життя слід поставити те, що Боже, яке є тривалим і незмінним. І ця правда дає нам підставу для нашої віри і надії.

Віддаймо шану усім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність за ствердженя Української Держави.

Направимо наші молитви, добрі справи та світлі помисли на відродження Української Нації і ствердження Української Держави.

Нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Провід ОУН(б)

Published on 29 April 2013