Кияни вимагатимуть альтернативи незаконній Київраді

«2 червня має бути сформований незалежний громадський представницький орган киян, який стане альтернативою Київраді, котра в цей день втрачає свою легітимність», - про це заявив громадсько-політичний діяч Володимир Філенко.

Проект формування такого органу та вимоги до опозиційного кандидата у мери Києва, який може бути підтриманий столичною громадою, обговорювали українські політики та громадські активісти 24 квітня 2013 року в київському Центрі національного відродження ім. Степана Бандери.

З узагальненнями внесених пропозицій, що передбачають активну участь у цьому процесі діючих у місті громадських організацій і неформальних груп виступив один з ініціаторів зібрання Єгор Соболєв. У засіданні брали також участь керівник Аналітичної служби ВО «Свобода» Юрій Левченко та народний депутат від ВО «Батьківщина» Віталій Ярема.

Вирішено, що найближчими днями в столиці стартує збір підписів під петицією «Я, киянин, з 2 червня не визнаю Київраду». Підписи збиратимуться через соціальні мережі, в будинках та просто на вулицях – у підписних листах.

Громадські об’єднання, серед яких київська організація ГПО «Українська Справа», водночас працюватимуть над позитивною програмою розвитку міста, що має розпочати втілюватись новою демократично обраною місцевою київською владою опісля припинення в місті організованого урядом В.Януковича беззаконня.

УІС

Published on 24 April 2013