«Терен» - видання, що будить патріотичну молодь

"Передавайте з рук в руки, з хати до хати" – таке гасло виднілось на першій сторінці кожного числа підпільної газети ОУН „Сурма”. За переховування „Сурми”, „Розбудови нації” чи інших підпільних видань загрожував чималий термін ув’язнення. Незважаючи на це преса ОУН була рупором, яким націоналісти доносили правду до мільйонів українців. Вона успішно виконувала свою місію – популяризацію ідей націоналізму, викриття дій ворогів української нації, вплив на суспільну свідомість та патріотичне виховання молоді.

Сьогодні, здобувши державність, потреба українців у подібних націоналістичних виданнях все ще існує. Парадоксально, але у часи новітніх технологій та інформаційного перенасичення нам все ще важко знайти дійсно корисну, правдиву та неупереджену інформацію про сучасний стан та минуле власної держави.

Завдання, які стояли перед підпільними виданнями ОУН - формування суспільної свідомості, пропаганда націоналістичних ідей та висвітлення правдивої актуальної інформації про історію та сьогодення нашої нації ставить перед собою газета Молодіжного націоналістичного конгресу „Терен-Україна”.

„Молодіжний націоналістичний конгрес” (МНК) – всеукраїнська молодіжна громадська організація, створена 10 лютого 2001 року з ініціативи Організації Українських Націоналістів (революційної). Основними завданнями МНК є патріотичне виховання молоді, захист її прав та інтересів, пропаганда ідей українського націоналізму.

Газета "Терен-Україна" - наймасовіше видання серед всеукраїнських молодіжних громадських організацій. Виходить «Терен» раз на 3-4 місяці – за рік до 4 випусків, накладом 10 000 примірників.

Кожен випуск газети є унікальною підбіркою актуальних та цікавих матеріалів для представників патріотичних кіл. Широка тематика статей, порушених в „Терені”, дають змогу сформувати цілісну картину щодо сучаних викликів і досягнень української нації, зокрема української молоді, а також більше дізнатись про ідеї українського націоналізму та нашу історію.

На сторінках газети „Терен” Ви можете знайти як інформацію про українські молодіжні ініціативи та проекти, діяльність Молодіжного націоналістичного конгресу, так і грунтовний аналіз ситуації в Україні, історичні статті, інформацію про найрезонансніші події в Україні та за кордоном. Також у виданні публікуються маловідомі статті ідеологів українського націоналізму.

Published on 28 March 2013