Боротьба продовжується!

Парламентські вибори-2012 дали два прогнозовані результати.

Перший. Попри застосований адміністративний ресурс, тиск правоохоронних органів, чорний піар, опозиційним силам вдалося здобути перемогу за партійними списками. Народне невдоволення політикою команди Януковича-Азарова, реформами, що довели українців до зубожіння, неповага до України на зовнішньополітичній арені – все це знайшло своє відображення в результатах голосування не лише на Галичині, Волині чи в Києві, але й на Сумщині, на Миколаївщині, Херсонщині, в Криму і навіть на Донбасі.

Другий. Антиукраїнські сили заявили, що отримали більшість в парламенті.

«Батьківщина», УДАР, «Свобода», задекларувавши перед виборами готовність спільно діяти аби не допустити формування в парламенті більшості, що буде підтримувати політику Партії регіонів і Януковича, отримали значний кредит довіри в українців. Тепер українці чекають на рішучість і послідовність дій від опозиції.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає опозицію не допустити створення парламентської більшості з членів Партії регіонів і само висуванців-тушок. ОУН(б) звертається до кожного депутата-мажоритарника, який переміг ідучи чи то під прапорами опозиції, чи як самовисуванець, не продавати ту довіру, яку надали йому виборці, не стати тушкою і не розділити з владою відповідальність за занепад країни, за розбазарювання народних багатств, за зубожіння українських вчителів, студентів, пенсіонерів, військових і за багато чого іншого, що у підсумку складає собою зраду інтересів українського народу.

Загроза втрати України стає все більш реальною. Йде повзуче розмивання незалежності – кордонів, мови, національної ідентичності. Тому кожен, хто долучиться до промосковської більшості, нестиме персональну відповідальність перед українським народом за національну зраду. Відповідальність, яка є реальною і може настати у будь-який найнесподіваніший момент.

ОУН(б) попереджує новообраних депутатів, що їх посада – це не привілей і не частка у великому бізнесі, що наслідки необдуманих політичних рішень, насамперед, продажу свого голосу, можуть бути катастрофічними для всієї країни.

Ми закликаємо всі національно-орієнтовані, проукраїнські патріотичні сили не допустити здійснення задуму влади і стати на заваді формування парламентської коаліції, яка за наказом Банкової готова буде перекроїти Конституцію таким чином, що українці будуть позбавлені права напряму обирати Президента. А це поверне Україну в часи диктатури, репресій, національного та соціального гніту.

Пам’ятайте, що від одного натиснення на кнопку для голосування може вирішитися доля цілої країни! Будьте відповідальними, не дайте Кремлю і його п’ятій колоні знищити Україну!

Провід ОУН (б)

Published on 3 December 2012