Кличуть «Сурми звитяги»

9-11 листопада у Львівському міському палаці культури ім. Гната Хоткевича відбудеться Загальноукраїнський фінальний тур XIII щорічного дитячо-юнацького фестивалю патріотичного мистецтва «Сурми звитяги».

XIII щорічний дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги» проводиться в рамках відзначення 70-річчя створення Української Повстанської Армії. Його метою є популяризація серед дітей та юнацтва кращих зразків пісенної та мистецької спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, революційного підпілля ОУН та Української Повстанської Армії.

Участь у фестивалі беруть понад 10 000 учасників зі всіх куточків України та діаспори. Відбіркові тури фестивалю проводяться в багатьох містах та містечках України: Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Хмельницькому, Вінниці, Харкові, Кривому Розі, Сумах та ін. Гала-концерт фестивалю та вручення призів і дипломів лауреатам відбудеться 1 грудня 2012 року на одній з найпрестижніших сцен України – Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Найкращі твори та виступи переможців фестивалю увійдуть до аудіо альбому XIII щорічного дитячо-юнацького фестивалю патріотичного мистецтва «Сурми звитяги».

Організатори фестивалю: Громадське об’єднання «Сурми звитяги», Світовий ювілейний комітет з відзначення 70-річчя створення Української Повстанської Армії, Центр національного відродження ім. С. Бандери, Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, органи місцевого самоврядування.

Бажаючих взяти участь у фестивалі або надати підтримку в його організації закликаємо звертатися до представників Світового ювілейного комітету з відзначення 70-річчя УПА.

Контакти : м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9. тел. (044) 235-28-32

Published on 31 October 2012