Провокатори напали на активістку опозиційного кандидата Олега Медуниці

19 жовтня зустріч опозиційного кандидата у місті Суми Олега Медуниці із сумчанами вкотре намагалися зірвати. Цього разу провокатори застосували фізичну силу, аби змусити одну з активісток припинити зйомку заходу.

Із десяток хлопчаків спортивної статури, які явно нервували і трималися купою, спочатку намагалися сховатися від камери. Потім спробували вихопити фотоапарат, хапали дівчину за руки, штовхали, нецензурно висловлювалися. Після цього провокатори переключилися на представницю одного з незалежних ЗМІ, яка також була присутня на зустрічі. «Заслані козачки» погрожували журналістці, намагалися завадити виконувати свої професійні обов’язки.

Працівники правоохоронних органів, які прибули на місце пригоди за кілька хвилин, затримали осіб, які погрожували пошкодити фотоапарат та намагалися зірвати зустріч. Їх доставили у райвідділок міліції.

Відео з місця події оприлюднене та надане правоохоронним органам (http://www.youtube.com/watch?v=SZt_jdkp8d0&feature=youtu.be).

«Я розцінюю цей акт як політичну провокацію. Молодики, які напали на нашу активістку, явно діяли не за власним бажанням, а виконували чітко поставлене їм завдання. Ці відчайдушні спроби зірвати моє спілкування з людьми – ніщо інше, як ознака того, що влада програє і в агонії політичного програшу йде на провокації», - говорить Олег Медуниця.

ЦДРП

Published on 22 October 2012