Журнал «Крилаті» - переможець конкурсу

4 жовтня в рамках Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», відбулася церемонія нагородження переможців Першого всеукраїнського конкурсу на кращий український дитячий журнал навчально-розважального характеру. Конкурс був оголошений Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000».

Конкурс тривав протягом серпня 2012 року. На адресу організаторів надійшло 14 заявок. Кожне з видань, що брали участь у конкурсі є по-своєму унікальне, має свої особливості та «родзинки», їхні наклади коливаються від 4 до 60 тисяч, але всіх їх об’єднує одне – бажання сподобатися наймолодшому читачеві, зацікавити його не тільки розважальними, а й пізнавальними і навчальними матеріалами.

Нагороди переможцям вручила Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко. Звертаючись до присутніх, вона зазначила, наскільки важливо для дитини пізнавати навколишній світ зі сторінок яскравих і повчальних видань.

«Ви випускаєте надзвичайно якісні видання, – підкреслила пані Катерина, – і ми знаємо, наскільки важко сьогодні видавати конкурентоздатний дитячий журнал. Гортаючи сторінки ваших журналів, ми розуміли, яка величезна робота стоїть за ними – і художня, і педагогічна, і письменницька». Катерина Ющенко зізналася, що обрати переможців було вкрай важко.

Переміг у конкурсі журнал «Крилаті» - журнал з цікавою і дивовижною історією. Перші його числа вийшли у далекому 1949 році в Канаді. Він декілька разів зливався з іншими виданнями, але згодом все одно відроджувався. «Крилаті» видавалися у Торонто, Нью-Йорку, Брюсселі. З кінця 1990-х років «Крилаті» видаються в Україні. Перемога у конкурсі передбачає передплату на суму 4 000 гривень для безкоштовного розповсюдження серед інтернатів та дитячих будинків України.

Ще два журнали – «Професор Крейд» і «Котя» – отримали спеціальні відзнаки і передплату по 2 тисячі гривень кожен. Катерина Ющенко вручила представникам цих видань відповідні сертифікати.

Видання отримуватимуть діти з малозабезпечених сімей, вихованці інтернатів і дитячих будинків, діти з особливими потребами.

Матеріал взято із сайту ukraine3000.org.ua

Published on 18 October 2012