Екстремістам з компартії не місце на політичній арені України

Присутність політичної партії, представники якої погрожують опонентам повторенням злочинів тоталітарного минулого, є ганьбою для України – вважає історик Володимир В'ятрович.

Голова вченої ради Центру досліджень визвольного руху Володимир В'ятрович вважає заяву депутата від Компартії Євгена Царькова, що свого часу НКВД “мало давило” націоналістів, свідченням того, що “Комуністична партія України залишається екстремістським формуванням тому їй не місце на політичній арені України”.

“Її представники не лише не засуджують злочинів своїх попередників, але вихваляються ними, погрожують своїм політичним опонентам повторенням таких злочинів”, – аргументував дослідник.

В'ятрович наголосив: “Присутність такої політичної сили в парламенті України є ганьбою і нагадуванням про те, що наша країна ще не позбулася тягаря тоталітарного минулого. На цих виборах українці мають шанс позбавитися від цієї ганьби, не голосуючи за комуністів на виборах у жовтні. Таким чином ми повернемо нарешті комуністів у їх улюблену країну страшного минулого із можемо будувати справжнє майбутнє”.

Published on 1 October 2012