ЗВЕРНЕННЯ ОУН ДО ВИБОРЦІВ

Провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців), проаналізувавши ситуацію напередодні виборів до Верховної Ради України та усвідомлюючи загрозу консервації впливів антинародного режиму Януковича, закликає українців обов’язково прийти на виборчі дільниці та проголосувати за українських патріотів. Не віддати жодного голосу за представників Партії регіонів, комуністів та їхніх агентів, запобігти фальсифікаціям народного волевиявлення.

Закликаємо виборців до уважного і вдумливого аналізу партійних списків і кандидатів у мажоритарних округах. Голосуйте тільки за тих, хто не лише словом, але й конкретними справами довів свою відданість національній ідеї, ідеалам правди і добра, свободи і справедливості. Оцінюючи кандидатів, застосовуємо критерії Дмитра Донцова щодо провідної верстви: «шляхетність», «мудрість», «мужність», адже шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, а мужнього не залякаєш.

ОУН закликає патріотичні сили до максимальної консолідації і визначення найрейтинговішого кандидата в кожному окрузі та його спільної підтримки.

Українцю! Твій голос потрібний для української перспективи, для захисту майбутнього твоєї родини, твоїх дітей, для твоєї нації і держави.

Кожен із нас має сферу впливу: обговорюйте програми і біографії кандидатів, дискутуйте, заохочуйте один одного в родині, на місці праці, в навчальних закладах. Агітуйте за представників патріотичних сил.

Від нашого усвідомленого вибору будуть залежати: якість і доступність освіти для нашої молоді; перспектива на працю та її достойну оплату; захист історичної правди, рідної мови, свобода слова і дотримання людських прав; добробут родини і національна безпека; економічний розвиток і подолання корупції та злочинності.

Хто, як не ми, зможемо і повинні зупинити рух України до прірви, до якої її заганяють безбатченки-«регіонали» та їхні прислужники?

Єдине, що може змести антинародний режим, це наша активність та тверда громадянська позиція. Приведемо у Верховну Раду нові патріотичні сили, які розпочнуть процес очищення країни, захистять національну державність та спрямують її на європейський шлях розвитку.

Провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Published on 13 September 2012