На Прикарпатті представили єдиних узгоджених кандидатів від ВО «Свобода» та об’єднаної опозиції

Днями в Івано-Франківську відбулася спільна прес-конференція голови Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» Олександра Сича та обласних керівників об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Дмитра Шлемка і Володимира Шкварилюка, які поінформували представників ЗМІ про підписані напередодні виборів угоди між опозиціонерами, стратегію і тактику виборчої боротьби тощо, а також представили узгоджених кандидатів по семи мажоритарних округах Івано-Франківщини від об’єднаних опозиційних сил.

Відтак О. Сич і Д. Шлемко представили узгоджених кандидатів у народні депутати України від ВО «Свобода» і об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» в семи мажоритарних округах Івано-Франківської області. Зосібна, в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 83 з центром в Івано-Франківську балотуватиметься Олександр Максимович Сич (ВО «Свобода»), у 84-му з центром у Тисмениці – Володимир Купчак («Фронт Змін»), у 85-му з центром у Калуші – Ольга Сікора (ВО «Батьківщина»), у 86-му з центром у Долині – Анатолій Дирів («Фронт Змін»), у 87-му з центром у Надвірні – Манолій Піцуряк (ВО «Свобода»), у 88-му з центром у Коломиї – Олександр Левицький (ВО «Батьківщина») й у Снятинському виборчому окрузі № 89 кандидуватиме Василь Гладій (ВО «Батьківщина»).

О. Сич заявив від імені ВО «Свобода», що підписані напередодні виборів угоди із об’єднаною опозицією ВО «Батьківщина» є чинні та дієві, і запевнив, що як голова обласної організації, докладе максимум зусиль, аби вони такими залишалися і надалі. «Наші домовленості мають тактичний і стратегічний характер. Мені не тільки як партійцеві, а й як науковцеві-політологу імпонує їх стратегічний характер. Навіть не те, як ми будемо вести себе під час виборчого процесу, хоч це головне, бо без цього не здобудеш перемоги. Але, за яку стратегічну мету ми боремося і як будемо вести себе у ВРУ. Отож, ми будемо підтримуватимемо один одного, вести союзницькі дії на рівні агітаційного процесу, в період захисту результатів голосування і в час формування більшості у Верховній Раді. Мені імпонує те, що ми знаходимо найперше світоглядне порозуміння, як функціонуватиме ВРУ, які закони прийматимемо першою чергою… Наша мета одна – розбудувати цивілізовану, сучасну, європейську, соціальну і правову Українську державу. А тактично робитимемо все можливе, аби на рівні штабів була співпраця і ми спільно давали відсіч провокаціям», - наголосив О. Сич.

Своєю чергою виступив і Манолій Піцуряк, на думку якого опозиційні кандидати перемагатимуть разом з народом. Він впевнений, що на цих виборах буде йти боротьба ідей і грошей, проте, як вважає кандидат, ідея, яку підтримає народ, переможе. Кандидує до ВРУ Манолій Піцуряк, бо переконаний, що зуміє разом з однодумцями зупинити ті реформи, які спрямовані проти народу, в тому числі й в медичній царині.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода".

Published on 15 August 2012