Адам Мартинюк заплатить за свої дії! – громадські активісти

20 липня в інформагентстві УНІАН відбулася прес-конференція за участі ініціаторів громадської ініціативи «Народна відплата». В заході взяли участь Сергій Тищенко – голова Асоціації вболівальників «Фан-клуб Україна», Андрій Тарасенко – ВГО «Тризуб» ім. Степана Бандери, Сергій Кузан – голова ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», Павло Данильчук – ВМГО «Національний альянс», Богдан Тицький – громадська ініціатива «Чорний комітет».

Сергій Тищенко зазначив, що ініціатива буде проводити агітаційний рейд по рідному 23-у округу віце-спікера Верховної Ради Адама Мартинюка, метою якого переконати виборців не підтримувати одного з лідерів комуністів.

«На Мартинюка працює і місцева міліція, і бандити. Нещодавно вони побили активістів «Відсічі», за побиттям спостерігав дільничий, який, замість того, щоб допомогти потерпілим, втік з місця події», – каже Сергій Тищенко.

Андрій Тарасенко, «Тризуб», в свою чергу повідомив, що агітаційні групи будуть збирати підписи на окрузі за заборону Компартії.

«По рідному округу Мартинюка комуністи завжди набирають по 20% на виборах, – каже депутат Луцької міськради, член ВМГО «Національний альянс» Павло Данильчук. Це стається тому, що представники КПУ просто підкупляють виборців грошима».

«Такі як Мартинюк досі при владі, бо в Україні за 20 років не було дано правової оцінки діям Комуністичної партії і не було покарано злочини комунізму. Ми не повинні допустити, щоб на Волині, де народилася УПА, переможцями виходили послідовники «червоних катів» українського народу», – в свою чергу зазначив голова МНК Сергій Кузан.

В свою чергу Богдан Тицький, координатор ГІ «Чорний комітет», додав, що ініціатива «Народна відплата» вживатиме всіх заходів, аби не допустити переобрання не лише Мартинюка, а й інших кандидаті від влади, які вчиняли антиукраїнські дії, приймаючи мовний закон, ратифікуючи Харківські угоди, голосуючи за податковий кодекс.

Учасники прес-конференції також наголосили, що громадський рух «Спільна справа» вже звертався до правоохоронних органів з вимогою заборонити Партію регіонів, КПУ та Народу партію за вчинені ними антидержавні дії.

Published on 20 July 2012