Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, Добра над Злом

Вельмишановні Друзі!

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння.!!! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Цей рік буде черговим викликом українській демократії – відбудуться вибори до парламенту. Забезпечити їх чесність, не дозволити наруги над вибором – наше першочергове завдання. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.

Пасхальні дні – це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Цього року ми відзначаємо 105-річчя від дня народження Головного Командира УПА Романа Шухевича, 70- ліття від створення Української Повстанської Армії, а також сторічний ювілей Ярослава Стецька Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов Бажаємо Вам доторкнутися з вірою Воскреслого Христа і не шукати спасіння в порожньому гробі. Адже поміж нами є величне, всеперемагаюче і відкрите для всіх таїнство Христового Воскресіння.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Провід ОУН(б)

Published on 10 April 2012