Зробимо все можливе, аби усунути Дмитра Табачника!

Звернення Проводу Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Організація Українських Націоналістів ОУН (бандерівців) звертається до громадських організацій, до українських студентів, викладачів та адміністрацій вищих навчальних закладів, науковців, до шкільних вчителів, до керівників батьківських комітетів та просто до батьків школярів із закликом стати на захист української освіти, науки та всього культурного сектору від «реформ» Дмитра Табачника.

Цей чиновник вже два роки із запопадливістю, гідною подиву, планомірно знищує український гуманітарний сектор. Він проводить політику із денаціоналізації української молоді, нав’язуючи їй чужі цінності, намагаючись виховати її на рудиментах радянської епохи та обмежуючи в праві знати власну історію, навчатися українською мовою, розпалюючи міжрегіональну та міжконфесійну ворожнечу.

Табачник став запорукою повернення у вітчизняні ВНЗ корупції та хабарництва, зменшивши роль зовнішнього незалежного тестування. Він та його команда з Міністерства освіти і науки хочуть перетворити українське студентство на найбільш безправну верству, позбавляючи її можливості мати автономне самоврядування, обкладаючи навчальний процес додатковими «поборами» та необґрунтовано збільшуючи плату за навчання. При цьому Міністерство не дає студентам можливості отримати ті знання, які б зробили випускників ВНЗ професіоналами своєї справи.

ОУН (бандерівців) закликає українське суспільство зробити все можливе, аби зупинити нищення української освіти, науки, культури, яке організовано Дмитром Табачником. Цей чиновник має піти не лише зі своєї посади, але й взагалі з політики, адже він несе загрозу національній безпеці, а особливо – гуманітарній сфері.

Ми спільними зусиллями повинні відправити Табачника у відставку. Також ОУН (б) закликає Президента України Віктора Януковича вже зараз видати наказ про звільнення Табачника. Ми закликаємо Президента зробити цей крок як головну посадову особу держави, що несе відповідальність за всі внутрішні процеси в країні. Не зробивши, цього Президент продемонструє цим своє схвалення і підтримку нищенню української гуманітарної сфери, що робиться Табачником на догоду керівникам Кремля.

Якщо найближчим часом наказу про звільнення міністра не буде, то громадськість знову має вийти на вулицю і сказати своє вагоме слово, аби Табачник пішов зі своє посади.

Published on 14 March 2012