МНК провів екстермальний табір в Сколівських Бескидах

З 9 по 12 лютого ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» провів молодіжний екстремальний вишкільний табір «Урай-2012». Цей вишкіл має 1-й ступінь складності через навантажену програму та високі вимоги до учасників. Участь у якому беруть лише хлопці.

Маршрут пролягав по гірському масиві Карпат - Сколівські Бескиди, що на Львівщині. Учасники табору пройшли складними гірськими маршрутами, підкоривши вершини Лопата, де стоїть хрест Василю Андрусяку, який написав бойовий статут УПА, та Ключ, де в часи Першої Світової війни відбувся бій січових стрільців з російськими військами.

Складні погодні умови – вітер, мороз, сніг глибиною понад 2 метри – хоч і додали труднощів мнківцям, але натомість загартували їх дух. Хлопці, окрім боротьби з погодними умовами, ночівлі просто неба, також виконали програму табору, яка складалася з практичних занять і лекцій, які проходили в районі Скелі Довбуша.

Закриття «Ураю» відбулося біля пам’ятного хреста, встановленого на честь київського князя Святослава Хороброго, неподалік містечка Славське.

Комендант табору, заступник голови Молодіжного Націоналістичного Конгресу Андрій Бень відзначив: « Практично всі впоралися зі складним завданням. Навіть ті, яким фізично було дуже складно, витримали навантаження завдяки своїм морально-вольовими якостями. Тепер наступного року ми чекаємо нових рекрутів для цього екстремального випробування».

Інформцентр МНК

Published on 22 February 2012