В Тернополі плекають козацький дух

16 лютого в Тернополі на базі ЗОШ № 5 відбувся обласний семінар-практикум начальників районних штабів гри «Сокіл» («Джура») з організації та проведення обласного етапу. В роботі семінару взяв участь методист Головного штабу гри «Джура» Микола Бігус.

На нараді виступив начальник обласного управління освіти і науки, керівник обласного штабу гри Іван Запорожан, який зазначив, що в області влада надає всіляку допомогу розвитку гри «Сокіл» («Джура») і буде це робити надалі. Він підкреслив, що саме в цій грі повноцінно реалізовуються засади національно-патріотичного виховання молодих громадян України.

Представив діяльність міського Центру допризовної підготовки молоді Марченко Сергій Васильович. Даний заклад приймає учнів 10-11 класів з усього міста, має велику напрацьовану роками методичну і матеріальну базу.

Детальне обговорення Положення та умов змагань із присутніми провів Роман Гудима. Варто зазначити, що в області вже не перший рік проводяться обласні змагання по різних вікових категоріях – 5-8 клас – «Джура», 9-11 клас – «Сокіл».

На обласному етапі гри в програму залікових змагань додатково введені різні спортивні (біг, дужання на руках, метання м’ячика, відтискання від підлоги) та військово-прикладні види (збір-розбір автомата).

Підсумував семінар директор ЗОШ смт. Залізці пан Ярослав Нечай інформацією про досвід козацького виховання в своєму навчальному закладі.

Підсумовуючи, зазначимо, що обласний етап гри «Сокіл» («Джура») відбудеться на початку червня цього року.

Українська інформаційна служба

Published on 17 February 2012