Дніпропетровці пікетуватимуть міськраду заради перейменування вулиць, що носять імена злочинців

15 лютого 2012 року у Дніпропетровську біля міської ради відбудеться пікет з метою перейменування вулиць Чубаря, Постишева та Косіора.

Ці та інші особи на чолі зі Сталіним за висновком Головного слідчого управління СБУ вчинили геноцид, організувавши Голодомор в Україні. Цей висновок фактично затверджений у постанові Київського апеляційного суду.

«Я запрошую всіх відвідати громадську акцію, яка пройде під державними прапорами, присвячену, тому, щоби в Дніпропетровську не було назв трьох вулиць, які носять імена злочинців, катів українського народу – Косіора, Чубаря і Постишева. Це питання нашої національної гідності, совісті, історичної пам’яті», - заявив координатор ГРАДу Андрій Денисенко.

Раніше Денисенко зробив заяву, що питання про перейменування цих трьох вулиць вже пройшло обговорення у відповідній комісії та затверджене виконкомом міськради, проте було зірване перед останньою сесією.

До акції долучаться представники об’єднаної опозиції. Захід проходитиме без партійної символіки, лише під державними прапорами. Початок пікету о 10:00.

Published on 13 February 2012