ОУН(б) закликає протистояти українофобам

На нинішній час в країні склалася така ситуація, що чинне керівництво держави, відчуваючи невдоволення населення економічною, соціальною, національною політикою влади, намагається врятувати ситуацію шляхом юридичного, політичного і фізичного тиску на українські структури та їх активістів, внесення розколу в ряди державницького патріотичного середовища.

Для цього влада інспірує провокаційні дії з боку сумнівних структур виклично українофобського, сепаратистського ґатунку. Акції таких сил покликані, за задумом влади, посіяти конфлікт, непорозуміння, протистояння в суспільстві, а також налаштувати населення одних регіонів України проти населення інших, вносячи таким чином розкол і ширячи ворожнечу в суспільстві.

В арсеналі антидержавників є й використання псевдонаціоналістичних організацій, за допомогою яких вони намагаються дискредитувати організований український націоналізм.

Так нинішні можновладці намагалися робити напередодні президентських виборів-2004. Наприклад, тоді під маркою УНА та «ОУН в Україні» використовувалися групи осіб, що мало би, за задумом, посіяти розкол в лавах патріотів та дискредитувати український націоналізм.

І зараз керівництво держави напередодні парламентських виборів, намагаючись втриматися на владному олімпі, розраховує на неузгодженість та взаємопоборення опозиційних патріотичних сил і для цього використовує класичний принцип «розділяй і владарюй», який вживали політики Давнього Риму аби усунути своїх опонентів.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) неодноразову виступала з заявами та зверненнями, в яких засуджувала українофобські заклики та дії, відмежовувалася від провокаторів, і зараз закликає українців бути пильними щодо структур, які поширюють гасла, що подаються в руслі українофобії, сепаратизму, ненависті, крайнього радикалізму та екстремізму.

ОУН (б) також звертається до всіх державницьких організацій спільним фронтом виступити проти дій та закликів україноненависників і змагати до об’єднання і спільних дій супроти антинародних ініціатив владних структур та їх найманців, які компрометують український націоналізм.

Провід ОУН (б)

Published on 20 January 2012