Молодь – ветеранам УПА

Молодь в рамках благодійного штурму «Операція УПА: Миколай для твоїх героїв» дарувала подарунки ветеранам УПА м. Львова.

Організаторами акції є ЛОГО «Борець» та ЛОО Молодіжного націоналістичного конгресу.

Волонтери відвідали близько 50 ветеранів УПА, вручивши кожному продуктові набори, кошти на закупівлю яких збирали у формі благодійної пожертви у відомих людей Львівщини. Благодійний штурм проходив під гаслом «Герої живуть доти, доки їх пам’ятають!»

«Сьогодні ми змогли подарувати свято нашим героям. І тут головне навіть не подарунки, а виявлена увага та підтримка. Молодь небайдужа до своєї історії – це підтвердили наші волонтери, які з радістю долучились до цієї корисної справи», - говорить одна з координаторів акції, член ЛОО МНК Сторожук Іванка.

«Акція мені дуже сподобалась, адже я мав змогу зробити щось приємне і корисне для людей, які відстояли для нас Україну, які воювали за її незалежність, - ділиться враженнями один із волонтерів Прокопів Володимир.

«Під час акції я відвідав трьох ветеранів УПА та привітав їх зі святом. Це дуже приємні старші люди, кожен з яких пережив насичене і гідне життя. Найдовше спілкувався з паном Володимиром, 1925 року народження, він розповідав як він був зв’язківцем Івана Климіва «Легенди», як вчився на старшинських курсах УПА в Карпатах, як воював та як відбував термін на Колимі. Такі люди, як пан Володимир, як вояки УПА повинні бути прикладом для молоді», - додав Прокопів.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 28 December 2011