РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ

Христос народився! Славімо Його!

Вельмишановні друзі, проводжаючи Старий 2011 рік та зустрічаючи Новий 2012-й, ми, сповнені надій і сподівань, вдивляємося у своє майбутнє. Наступний рік відзначаємо як рік сімдесятирічного ювілею Української Повстанської Армії та сторіччя від дня народження Голови ОУН Ярослава Стецька.

Вступаємо у Новий - 2012-й рік, який стане для нас роком випробування вибором, роком великої відповідальності перед майбутніми поколіннями, у цьому році ми обиратимемо новий склад Верховної Ради України. Своїм вибором ми повинні утвердити здобуту незалежність, одвічне прагнення своїх дідів-прадідів жити в незалежній Україні, вільній від тоталітарного тиску, лицемірства, брехні, беззаконня, корупції та розгулу бандитизму.

Різдво Христове – радісне свято великої надії, з яким нерозривно пов'язаний заповіт про спасіння людського роду. Однак рятунок для кожного з нас не приходить як даність, він вимагає від кожного зокрема та суспільства загалом постійних особистих зусиль.

Тож нехай свято народження Христа принесе в оселю кожного українця світло святої віри та надії, стане джерелом невмирущої духовної сили української нації. Зичимо Вам безліч гараздів та здоров'я. Висловлюємо впевненість, що разом подолаємо всі перешкоди й докладемо усіх зусиль для розбудови багатої, міцної та квітучої Української Самостійної Соборної Держави.

З Новим Роком! Веселих свят!

Провід ОУН (б)

Published on 27 December 2011