«Руса Коса» «відпочивала» в Криму

З 8 по 11 вересня відбувся черговий вишкільний табір «Руса Коса», названий цьогоріч ім”ям видатної політичної та громадської діячки, розвідниці, зв”язкової Романа Шухевича - Катерини Зарицької, приурочений до 25 - ої річниці її смерті.

Цей табір для дівчат, що прагнуть випробувати себе в екстремальних умовах, перевірити свої сили та витривалість, здобути нові знання. За час свого існування «Руса Коса» проводилася в різних містах, і цього року місцем проведення обрали мальовничі краї південної України, неподалік Сімферополя. Саме сюди 8 серпня прибуло 8 учасниць з Києва, Харкова, Тернополя та Львова. Метою проведення табору є вишкіл дівочого членства організації, який включає в себе як теоретичну, так і практичну частини. Дівчата мали змогу прослухати гутірки на різну тематику, зокрема і про Катерину Зарицьку, взяти участь у вимарші та пройти загалом чималий маршрут. Як і на інших МНКівських таборах, не обійшлося без дня аскетизму. «Компот з ожини та яблук, виноград, сливки і на десерт зелені персики. Саме те, що треба дівчатам : корисно і не калорійно», - жартували при вогні учасниці.

Головною умовою табору є виконання дівчатами конкретного завдання. Приємно, що і цього року табір не пройшов даремно. Для дівчат «Руса Коса»не просто відзнака за фізичну силу чи витривалість. Кожна з них для себе зрозуміла наскільки важлива злагодженість роботи в команді, і відчула конкретно свою важливість в цій команді.

«Я їхала на табір, щоб перевірити себе та свої сили, а приїхала з чітким розумінням, що це не найголовніше. Важливо те, що відкладається в свідомості. На «Русій Косі» завжди приділяють особливу увагу жінкам в українській історії. І не даремно. Нам є ким гордитися, і нам є на кого рівнятися!», - прокоментувала учасниця цьогорічного табору Вероніка Зварич.

Published on 16 September 2011