«Українська справа» - вперед!

17 грудня в Центрі Національного Відродження відбулися Установчі Збори Всеукраїнського громадського об’єднання “Українська справа”, в роботі яких взяли участь представники обласних осередків з усієї України.

Учасники наради детально обговорили політичну ситуацію в Україні і вирішили розгорнути широку громадську роботу для захисту національних інтересів та громадських прав українців. Основним змістом дискусії стала необхідність подолання застарілих стереотипів і недоліків громадської роботи. Було запропоновано такі методи діяльності, які допомогли би не бути, за словами Олексія Кляшторного, “хвостистами” чи “дрібними партикуляристами”, а стати дієвою і результативною силою в усіх регіонах нашого краю. Олексій в своїй доповіді визначив основні напрямні діяльності організації, серед яких захист соціальних інтересів та людських прав громадян України, збереження національної ідентичності, історичної спадщини, розвиток громадянського суспільства, пропаганда національних цінностей та запропонував конкретний план роботи на найближчу перспективу.

«Шлях реалізації завдань, поставлених перед патріотичним суспільством, полягає в особистому включенні широких верств в творчу розбудову колективів, громад і, зрештою, держави. Живим, динамічним інструментом конкретних змін і має стати “Українська справа”. Це має бути здійснено завдяки глибокому, вдумливому ставленню до організаційних і методологічних складових поточної роботи організації», - наголосив у своєму виступі директор Центру Національного Відродження Тарас Рондзістий.

Делегати Зборів обрали керівництво організації, яку очолив Тарас Рондзістий, та ухвалили напрямні пріоритетної діяльності на наступний рік.

Дискусії делегатів дають підставу вірити, що у активістів ВГО “Українська справа” вистачить енергії, наполегливості і принциповості втілити в життя амбітні і непересічні плани.

УІС

Published on 20 December 2011