Молоді лідери гуртуються і вчаться

11-13 листопада у Тернополі відбувся регіональний форум молоді. Пройшовши у формі 3-денного семінару, він отримав назву «Школа Українського Лідера». Організатором заходу стала Тернопільська обласна організація Молодіжного націоналістичного конгресу за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Тернопільської ОДА.

Основною метою Школи Українського Лідера є консолідація та гармонізація молодіжного громадського руху області та України в цілому, запровадження в місті Тернополі принципу співробітництва держави і громадськості щодо вироблення, імплементації та постійного моніторингу процесу реалізації молодіжної політики.

Складаючись із різноманітних лекцій, практичних занять, бесід, роботи в групах та інших інтерактивних вправ, форум був покликаний до вирішення низки актуальних завдань, а саме визначення пріоритетних проблем молоді та пошуку шляхів їх вирішення, розробка практичних механізмів втілення затверджених рішень форуму.

«Такого роду заходи на сьогодні мають велике значення для молодіжної політики, адже вони напрацьовують рішення, які втілюватимуться у всіх сферах життя молоді та розвиватимуть громадські і громадянські ініціативи, а отже формуватимуть подальший розвиток України» – зазначив голова Тернопільської обласної організації Молодіжного націоналістичного конгресу Віталій Вовк.

Загалом у заході взяли участь понад п’ятдесят активних молодих людей з Тернополя, Львова, Чернівців, Києва, Одеси, Острогу та Івано-Франківської області, кожен з яких має своє бачення щодо розвитку молодіжної політики регіону та країни в цілому.

Прес-служба ТОО МНК

Published on 18 November 2011