"Сумський історичний портал" розпочинає свою роботу

Першого листопада у прес-центрі SumyNews відбулася презентація проекту Центру досліджень регіональної політики - Сумський історичний портал. Це перший на Сумщині історичний електронний проект. На порталі будуть виставлятися документи та дослідження істориків, пов'язані в основному з історією Сумщини. Керівником проекту є історик Геннадій Іванущенко.

На презентації крім самого Іванущенка виступили також такі знані сумські історики як Галина Корогод, Валерій Власенко, Олег Корнієнко. Портал відкритий для співпраці з усіма, хто зацікавлений у відтворенні правдивих образів української історії.

Адреса порталу: http://history.sumynews.com/

Любителі історії вже можуть переглянути багато цікавих матеріалів.

Приміром, у розділі "Джерела" виставлена кримінальна справа відомого партизанського командира Семена Руднєва, а в розділі "Книги" дуже цікава розвідка Володимира Бубнова про період німецької окупації Сум. Ну і ще сотні не менш цікавих документів, статей, книг, карт, планів населених пунктів, відео тощо.

Будемо сподіватися, що реалізація цього проекту допоможе краще зрозуміти наше минуле, а спираючись на минуле, як на фундамент, ми зможемо краще зрозуміти і нашу сучасність.

В’ячеслав АРТЮХ

Published on 4 November 2011