В обороні прав України

22 жовтня у Віппоні (США) відбулися XXIX Крайовий З’їзд Організації Оборони Чотирьох Свобід України (ООЧСУ) та XVI Крайовий З’їзд Об’єднання Жінок Оборони Чотирьох Свобід України (ОЖ ОЧСУ) на яких були заслухані звіти керівництва, обговорено ситуацію в Україні, накреслено плани діяльності. Учасники зборів наголосили, що й далі пріоритетами їхньої діяльності є захист незалежності України та оборона прав українців, розбудова української громади в США.

Президент СКУ Євген Чолій привітав учасників з’їздів цих двох братніх організацій та висловив признання за їхню велику працю в збереженні української національної ідентичності та поширенні правдивої інформації про українські питання серед американського середовища. Він зокрема відзначив їхній внесок у здобуття Україною незалежності. Євген Чолій закликав ООЧСУ та ОЖ ОЧСУ активно підтримувати діяльність СКУ, головно в питаннях євроінтеграції України і дотримання владними структурами України поваги до основних прав і свобод людини.

Окрім цього, президент СКУ подякував за провідництво уступаючим головам організацій, Михайлу Козюпі і Христі Верещак, та побажав успіхів наступним, якими стали Степан Качурак і обрана на ще один термін Христя Верещак.

Учасників з’їздів ООЧСУ та ОЖ ОЧСУ також привітав генеральний секретар СКУ, Голова ОУН (б) Стефан Романів.

Published on 28 October 2011