Заява Проводу ОУН (б) з приводу вироку екс-прем‘єра України Юлії Тимошенко

11 жовтня українська влада поставила крапку в ініційованій нею імпрезі. Ми навмисне не говоримо про роль українського суду – у справі Тимошенко судова система виконувала роль пишних декорацій, які намагалися прикрити керованість процесу від самого його початку.

Вирок Юлії Тимошенко, попри спроби висвітлити його як покарання високопосадовця, не є прецедентом перемоги справедливості над корупцією. Навпаки – він затверджує принципи безконтрольного наступу влади, утвердження поділу на «чужих» і «своїх», верховенство телефонного дзвінка над верховенством права. Сотні чиновників від нової влади розкрадають країну, порушують права людей і закони, не хвилюючись про наслідки. У цей день у всій своїй очевидності постала антидемократична, антинародна сутність бюрократично-олігархічного апарату, який здобув владу і бачить у ній не інструмент творчості та розбудови України, а доступ до «кормушки», мандат на диктатуру та утвердження кастового поділу відповідно до мови спілкування, партійної приналежності та світогляду.

Печерський районний суд міста Києва став місцем, де було зроблено евтаназію європейському вибору України. Панівна верхівка продемонструвала, що заяви міжнародної спільноти, провідних політиків і громадських діячів, української громади в діаспорі є для неї лише набридливим галасом, який заважає збільшувати кошти на депозитах за рахунок народного багатства.

Провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців) вважає вирок щодо Юлії Тимошенко точкою відліку, після якої український народ повинен показати, що він готовий відстоювати своє право на чесний суд, на прозорі вибори та демократичний лад. Нація повинна зрозуміти – влада відчула запах байдужості та спокою, отже дії з її сторони будуть більш нахабними, аморальними та безкарними. Ми закликаємо згадати великі дні наших визвольних змагань та довести нащадкам, що свобода народу та свобода людини є наріжними цінностями суспільства, боротьба за які є святим обов’язком.

Провід ОУН (б) закликає українців усього світу не допустити перемоги кліки олігархів над українським народом, сприяти консолідації та об’єднанню в громадські рухи, доносити правду про владу Януковича та його «бригади» урядам своїх країн, поширювати серед своїх знайомих. Історія дає нам шанс стати героями, яких пам'ятатимуть нащадки!

Published on 12 October 2011