Голова Проводу ОУН (б) Стефан Романів привітав студіюючу молодь та викладачів із початком навчального року

«Початок навчального року – це чергова можливість проявити себе, розкрити власні таланти та осягнути свою місію. Дуже хочеться, щоб Ваша особиста самореалізація ішла в унісон із розвитком української держави та її становленням у міжнародній спільноті» – йдеться у зверненні Стефана РОМАНІВА.

«Політичні тенденції створюють ілюзію безнадії та безпросвітності. Однак зерно, посіяне у труднощах, дає солодкі плоди. Рік протестів проти політики Дмитра Табачника показав свої результати – про його звільнення говорять вищі посадовці держави. Ми маємо проконтролювати, щоб ця справа дійшла до кінця. Це буде свідченням нашої здатності досягати поставлених цілей, попри усілякі перешкоди та негаразди».

Як зазначає лідер бандерівців: «Історія поставила перед Вами велике завдання. Попередні покоління вели боротьбу за те, щоб постала незалежна Україна. Ви маєте честь наповнити батьківщину українським змістом, зробити її ойкуменою свободи та взаємоповаги, конкурентоздатного поєднання національних традицій і викликів майбутнього».

Published on 2 September 2011