Повний бойкот режиму ЯНУКОВИЧА

Звернення до української громадськості у цілому світі

Від нечесного використання ресурсів під час президентських виборів до останнього арешту свого головного політичного противника, режим Віктора Януковича проявив вкрай недемократичний, антиукраїнський та протизаконний характер, тому з сьогоднішнім днем йому треба проголосити бойкот під кожним оглядом. Це означає неприйняття його як легітимної влади в Україні, а також представлення його перед світовим товариством антинародним, недемократичним та злочинним. Дальше толерування та мовчання тільки підсилює його насильницький настрій.

Тому закликаємо українську громадськість по цілому світу до повного спротиву, демонстрацій-маніфестацій, опозиції та бойкоту. Це означає протестні акції, бойкот з боку діаспори та ізолювання демократичним світом режиму, але не українського народу. Навпаки, світ і міжнародне товариство повинні зайнятися захистом українського народу у цей випробний час.

Конкретно це означає влаштування вуличних демонстрацій-маніфестацій та громадянську непокору в Україні, подібні демонстрації під режимними дипломатичними місіями по місцевостях світу, демонстративний вихід із зали під час виступу Віктора Януковича на Світовому Форумі Українців, відмову від будь-яких зустрічей, а також прийнять з чільними представниками цього режиму.

Для міжнародного товариства це означає не допустити, щоби режим Януковича від імені України очолював сьогодні Комітет міністрів Ради Європи, а Організацію з безпеки і співробітництва в Європі в 2013 році. Це означає відмову надання віз та замороження банкових рахунків злочинцям цього режиму, які бажають користуватися виїздами на Захід і там переводити фінансові трансакції. Також це означає зрозуміння з відповідними санкціями, що за цим режимом Януковича стоїть Росія з наміром відновити імперію, ключовою частиною якої має бути Україна.

Ми розуміємо, що такого роду опозиція і бойкот вимагає певної пильності, пожертви, а також незручностей. Одначе треба усвідомити собі, що обставини на Україні далеко гірші, ніж незручності. Тут не йдеться тільки про одну особу, чи один випадок. Жертвами режиму є не тільки Юля Тимошенко, Юрій Луценко, українські журналісти, науковці-історики чи патріотична і орієнтована на Захід молодь. Жертвою є українська культура, наука, освіта, мова та майбуття української нації як також суверенітет та демократичність її держави.

Бойкот режиму не можна ототожнювати як бойкот України. Тим більше треба звернути увагу на громадські структури в Україні, підсилити громадянське суспільство, українських підприємців та благодійництво, строго пильнуючи куди одначе йде допомога, щоби цим не годувати режим. Акція зміни режиму в Україні мусить бути ділом цілого світового українства та відтепер повинна йти безперебійним інтенсивним наступом аж до завершення. Поборюючи режим Януковича, ми будуємо українську демократичну Україну та промощуємо дорогу кращого майбутнього нашого народу.

За Світову Конференцію Українських Державницьких Організацій

Аскольд Лозинський
Борис Потапенко
Оксана Процюк-Чиж

Published on 8 August 2011