Бандера, Шухевич – Герої України!

"Судовий процес про позбавлення Бандери і Шухевича звання Героїв України – абсолютно політичний. Те, що українських героїв позбавили звання лише на формальній підставі – бо вони не були громадянами України - свідчить про те, що замовники справи не знайшли жодних змістовних аргументів проти Бандери й Шухевича". Про це заявив голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, коментуючи рішення Вищого адміністративного суду у справах про законність присвоєння звання Героя України Степанові Бандері та Романові Шухевичу.

"Рішення суду не кидає тіні на наших героїв, ніяк не применшує їхнього подвигу та нашої любові до них, - зазначив Олег Панькевич. - Воно лише вбиває довіру до судів та всієї системи влади.

Звичайно, потрібно йти далі, добиватися справедливості в інших судах, зокрема міжнародних. Але попри це, українофобському тиску на нашу свідомість ми повинні протиставити щире, всенародне, загальнонаціональне вшанування наших героїв. 20-річчя Незалежності України – це добра нагода продемонструвати наші почуття і переконання.

Я закликаю усіх жителів Львівщини відзначити ювілей української Незалежності під гаслом "Бандера, Шухевич – Герої України!" Прийдімо всі в цей день, 24 серпня, до пам'ятника Героєві України Степану Бандері у Львові, а також в інших містах Львівщини. Відсвяткуймо цю річницю в товаристві ветеранів УПА, котрі як ніхто причетні до цього свята, і покажімо, що замовні рішення судів для нас нічого не варті".

Published on 5 August 2011