Часопис «Шлях Перемоги» відтепер доступний онлайн із усіх куточків планети

Громадсько-політичний часопис «Шлях Перемоги» став доступним у мережі інтернет за адресою: http://www.ukrnationalism.org.ua/publications/?n=2178. Такий крок допоможе розширити аудиторію видання та зробить більш зручним доступ до інформації для усіх охочих. Газета охоплює українську аудиторію як у самій Україні, так і за її межами.

«Шлях Перемоги» друкує професійну аналітику, присвячену геополітичній ситуації, проблемам економіки, внутрішньої та зовнішньої політики української держави; матеріали, які висвітлюють життя українців за кордоном; дослідження з історії України, зокрема, національно-визвольного руху. Головний редактор – Віктор Рог, відомий громадський і політичний діяч, заступник директора Центру національного відродження.

Часопис «Шлях Перемоги» було засновано як друкований орган ОУН С.Бандери у Мюнхені в 1954 році. З 1992 газета «Шлях Перемоги» видається в Україні, у м. Львові, а з 1996 - у Києві.

Можливість доступу до свіжих випусків газети має на меті розширити вікове та географічне представництво аудиторії, доносити державницьку позицію щодо політичних і суспільних процесів в Україні та за її межами.

Published on 21 July 2011