«Легіонер» вишколює виховників для «Джури»

21-27 липня 2011 року в лісах Тернопільщини проходитиме Військово-патріотичний табір «Легіонер» ім. Р.Шухевича. Метою табору є підготовка організаторів та інструкторів військово-патріотичного виховання. Табір є складовою практичної підготовки інструкторів та провідників всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»).

У програмі табору: ідеологічна підготовка, практична стрільба, рукопашний бій, виживання в природі, тактична підготовка, розвідницька підготовка. Крім того, учасники матимуть можливість пройти провідницький вишкіл по курсу – «організатор військово-патріотичного виховання», що включатиме також психологічну підготовку, та методично-теоретичні знання з військово-патріотичного виховання.

Табір проходитиме у змагальній формі, а проживання учасників планується в умовах, максимально наближених до умов часів УПА.

У підсумку таборування учасники отримають сертифікати про проходження курсу та отримання відповідних навиків. І практичним результатом табору стане формування виховників та їх команд, які зможуть самостійно організувати військово-патріотичне виховання на місцях в рамках своїх молодіжних організацій.

Організатори зацікавлені у підтримці українських громад світу.

Published on 11 July 2011