Команда МНК увійшла у 20-ку найсильніших на цьогорічних перегонах Горгани-Рейс

11-12 червня 2011 року в Карпатах пройшли щорічні змагання "Gorgany Race", що відбувалися в районі хребата Горгани. Початок маршруту та фініш знаходився на березі річки Свіча, неподалік від села Шевченкове Долинського району Івано-Франківської області.

В перегонах взяла участь команда Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Цього року маршрут був особливо складний, ситуацію сильно погіршували природні умови. Через це небагатьом командам вдалося пройти всі контрольні точки та вкластися у контрольний час.

«За понад десять років мого захоплення туризмом, це був найсильніший маршрут по важкості і складності проходження. Він нічим не поступався подібним маршрутам на Кавказі. Найбільш складним етапом було «видряпування» на гору Ушиця, який ми долали опівночі з перепадом висоти більше 500-т метрів. Сам підйом пролягав через густо насаджені альпійські ялини, що були заввишки десь два метри. При кожному «пролізанню» через них, наче з відра, на нас лилася вода, що при низькій температурі і сильному вітрі створювало відчуття зимового походу», - поділився своїми враженнями від змагань Голова КМО МНК Іван Кішка.

В результаті змагань команда МНК - Київ увійшла у 20-ку найсильніших команд з 79-ти учасників цьогорічних перегон.

Прес-служба КМО МНК

Published on 24 June 2011