Відкритий лист до Президента та Верховної Ради України

Минуло вже більше шість декад, як наші батьки оформили в США, на принципах Атлянтійської Хартії, Свободи слова, Свободи совісти, Свободи від страху і Свободи від злиднів, Організацію Оборони Чотирьох Свобід України (ООЧСУ) яка незаперечно зробила свій вклад для розвитку української громадськості в США та до упадку ”імперії зла”.

Ми раділи відновленням української незалежності у 1991 році і вірили, що по довго віковій неволі, народ заживе вільним та щасливим життям. Правда початки були важкими, але державно творчі процеси систематично розвивались, економічні обставини покращали та народ почав утішатися демократичними свободами.

Одначе, з приходом останньої влади в Україні, процес драматично змінився, з кожним днем на гірше, як для народу так і його незалежності. Росія, п’ята колона та українофоби у владних структурах інтенсивно і неприховано порушують міжнародні норми, Конституцію і закони України, зневажають людськими правами та свободами, незаконно переслідують і навіть ув’язнюють політичну опозицію та патріотів, безкарно шантажують журналістів, незалежну пресу та проводять русифікаційні процеси совєтськими насильними методами.

Сьогоднішня антинародна влада підписує протидержавні угоди, знівечує культурні надбання і архітектурні цінності народу, сприяє чужій церковній ієрархії переводити ворожу дію проти рідної церкви і держави, посилює тиск на патріотичні організації та все, що цінне і дороге для духовості нації. Забороною вільного слова, протестів та демонстранцій, влада намагається поставити народ знова на коліна в параліжі страху, щоб в економічній нужді народ не міг наважитись на ніщо інше тільки, як вижити.

Заяви і протести світового українства в діяспорі – Світового Конгресу Українців, Українського Конгресового Комітету Америки та інших лишаються без відгуку і результату. Сьогоднішні критичні обставини не можна дальше толерувати. Тому, ООЧСУ гостро засуджує дію облудливого ґаранта Конституції України, який сприяє не українській а кремлівській політиці, та заявляє, якщо політика сьогоднішнього режиму не зміниться на краще в Україні, якщо Президент не усуне українофобів з посад, то ми повернемося також до радянських часів, як це зробили Верховна Рада і Президент України впроваджуючи червоні прапори до національної символіки. Ми користуватимемося всіма нам доступними легальними засобами в обороні прав і свобід нашого народу, для того, щоб звалити цей проросійський, тоталітарний режим який сьогодні злочинно закорінівся і діє у нашій прадідівській батьківщині.

Головна Управа ООЧСУ

Published on 7 June 2011