В Тернополі відбудеться Кубок Шухевича з пейнтболу

25 червня відбудеться, ювілейний п’ятий, відкритий турнір Тернополя з пейнтболу «Кубок Шухевича» з нагоди Свята Молоді.

Організатори: ТОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», пейнтбольний клуб: «Легіонер», за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА та управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Тернопільської міської ради.

Кубок присвячений до дня народження головного командира УПА Р. Шухевича. Його мета - популяризація здорового способу життя та відзначення дня молоді.

В турнірі може взяти участь будь-яка команда, яка подасть заявку на участь до 16:00 24 червня та сплатить організаційний внесок.

Кількість гравців в команді - 5 осіб та один-два запасні.

Турнір почнеться 25 червня об 11:00. Всім командам, які зголосяться треба прибути до 10:00 на місце проведення та зареєструватися. Турнір буде проводитися за круговою системою (кожна команда буде грати з усіма іншими один раз). За результатами кругового туру переможцем буде та команда, яка набере найбільше балів. Якщо буде заявлено 6 та більше команд буде сформовано дві групи.

Маску та пейнтбольний маркер забезпечують організатори, одяг команди повинні мати свій.

Бали нараховуватимуться за наступною схемою: перемога - 3 бали, нічия - 1 бал, поразка - 0. Принцип гри: захопити прапор суперника і занести в свою базу.

Координати організаторів:
Богдан Яремко 097 9791945, bohdan20@ukr.net

Published on 7 June 2011