Підтримаймо патріотичне виховання

Вже третій рік поспіль спільними зусиллями Ради Українського козацтва при Президентові України, МБУ «Центр Національного Відродження», освітніх установ усіх рівнів, проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька, військово-спортивна патріотична гра "Сокіл" ("Джура"). Метою гри, яка сформована на основі досягнень національної козацької педагогіки, є патріотичне виховання, фізична та початкова військової підготовка української молоді.

20 – 26 червня 2011 р. на Черкащині заплановане проведення Мандрівного наметового табору «Холодний Яр - Джура-2011» для переможців обласних етапів змагань. У заході очікується участь понад 300 учасників із всієї України.

У зв’язку з гострою проблемою недостатнього фінансування заходу, звертаємося до усіх небайдужих з проханням посприяти у фінансовій чи матеріальній підтримці табору «Холодний Яр - Джура-2011».

Кошти необхідні для облаштування табору та смуги перешкод, харчування учасників змагань, їх перевезень, виготовлення методичної, інформаційно-просвітницької друкованої продукції, придбання призів та подарунків для переможців.

Інформація про благодійників буде широко висвітлена в інформаційних матеріалах гри та у засобах масової інформації.

Фінансову допомогу просимо надсилати на рахунок МБУ «Центр Національного Відродження»:

р/р 26006212566 в Райффайзен банк «Аваль»,
код ЄДPПОУ 26113575, МФО 380805
призначення платежу: благодійна фінансова допомога для проведення військово-патріотичної гри «Джура-2011, Холодний Яр»

Published on 6 June 2011