Вшанували Коновальця

23 травня в Україні і в Українських громадах цілого світу відзначається День Героїв. Він був встановлений у пам’ять про загибель головного Отамана Симона Петлюри, Провідника ОУН полковника Євгена Коновальця та десятків тисяч інших борців за волю України.

З цієї нагоди, 24-го травня могилу Євгена Коновальця в Роттердамі відвідали представники Організації Українських Націоналістів (б) і Спілки Української Молоді. До складу групи з Великої Британії входили Орест Андріїв, Мирослава і Надія Матвіївські, Зеня Зварич, які поклали вінок на могилу полковника Коновальця і відчитали молитву в його пам’ять.

Варто відзначити, що могила Євгена Коновальця постійно відвідується представниками українських громад, які приходять вклонитися Великому Сину України. Так, на час прибуття групи з Англії на могилі вже стояв вінок від української делегації зі Львова.

В сьогоднішніх складностях політичного і суспільного життя в Україні, економічної і духовної кризи нехай життєвий чин Євгена Коновальця та його «залізного покоління» послужить нам надійним дороговказом.

Published on 6 June 2011