“Відвага” - табір волі та характеру!

З 1 по 12 серпня на кордоні з Росією відбудеться вишкільний табір для молоді “Відвага - 2011 ім. І. Гавдиди”, учасниками якого можуть стати всі бажаючі, віком від 16 до 26 років, які будуть відібрані на конкурсній основі.

Мета табору - фізичний та ідеологічний вишкіл молоді. Програма ефективно поєднує в собі як фізичне так й інтелектуальне навантаження та складається з чотирьох блоків, а саме:

- таборовий, який включає в себе низку лекцій з табірництва, мандрівництва, виживання в природі, орієнтування на місцевості і т.п..

- громадська дія, де учасники зможуть подискутувати про засади опору режиму, дізнатися як правильно поводитись на акціях та при затриманні міліцією і як можна використовувати соціальні мережі в роботі громадського активіста.

- а також ідеологічний та історичний, який включатиме в себе історичні екскурси про Конотопську битву, історію Холодного Яру, дискусії про боротьбу ірландських та хорватських націоналістів, героїчні сторінки з боротьби УПА та багато інших цікавих, а головне - актуальних тем. Дискусії відбуватимуться за участю фахових спеціалістів.

Практична частина складатиметься з туристичних та спортивних змагань (регбі, волейбол, кікбоксінг), водних ігор, теренової гри, змагань з туристичної техніки, смуги перешкод та вимаршу довжиною понад 60 км з елементами квесту.

Важливою особливістю “Відваги” є сувора дисципліна, яку повинен дотримуватись кожен учасник табору. Алкоголь тут суворо заборонений, а курити можна тільки 10 хвилин на добу у визнчений час. Детально з праилами табору можна ознайомитись тут.

Де? На березі річки Псел, Сумська область, поблизу кордону з Росією.

Коли? З 1 по 12 серпня 2011 року.

Як? Участь у таборі є БЕЗКОШТОВНОЮ при умові виконання виряду

Організатор: ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”

“Відвага” - це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати.

Знайти детальну інформацію та заповнити анкету зголошення можна тут: vidvaga.blogspot.com/

Контактна інформація:
e-mail: mnk@ua.fm,
моб.тел.: 096 188-37-93, Іван

Published on 2 June 2011