День героя у Львові відбувся з усіма почестями

22 травня українці традиційно святкують День Героїв. Тому для того, щоб нагадати людям про героїв та їх подвиги, в Україні відбулася маса заходів. Активісти Львівського осередку ВМГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) в свою чергу теж вирішили відзначити цей день і провели акцію «Фото з героєм».

Близько полудня від пам’ятника Степанові Бандері вийшла колона, яку очолювали ветерани УПА, за ними маршували громадські організації міста, серед яких і Молодіжний націоналістичний конгрес, молодь із портретами С.Бандери, Р.Шухевича, Є.Коновальця та інших.

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку, куди прямувала колона, всі присутні мали змогу спостерігати за показовими маршувальними виступами шкіл міста.

На проспекті Свободи з 11:00 до 18:00 члени МНК встановили силует Романа Шухевича. Біля нього разом із зброєю наданою магазином «Штурм-Львів» мали змогу сфотографуватися всі бажаючі, серед яких були львів’яни та гості міста.

«З кожним днем нам нав’язують свою думку, показують нових героїв, які для України нічого не зробили. Та сьогодні, коли вшановують Героїв України: С.Бандеру, Р.Шухевича, Т. Шевченка та інших, я певен, що в нашої країни є майбутнє. Лише пам’ятаючи минуле своєї держави, можна будувати її майбутнє!» - сказав учасник акції «Фото з героєм» Назар Франчук.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 23 May 2011